День автомобіліста 2014

День автомобіліста 2014 не тільки обдарував автомобілістів сонячною погодою, а й поставив перед вибором – як чинити далі? Мити машину руками не завжди професійних мийників, користуватися автоматичними мийками або спробувати свої сили і познайомитися з першою у Вінниці мийкою самообслуговування «ЧИСТЕ МІСТО»?

При виборі третього варіанту в цей святковий день з 12: 00-14: 00 всі автомобілісти, які приєдналися до презентації автомийки самообслуговування «ЧИСТЕ МІСТО» за адресою вул.Примакова 1г, отримали асорті подарунків. А саме: презентацію можливостей автомийки та безкоштовний час на мийку свого авто, можливість виграти 3 електронні ключі з бонусним часом на мийку і жетони різного тимчасового калібру.

Якщо ж ви не змогли оцінити переваги автомийки самообслуговування, пропоную вам коротке ознайомлення з плюсами і можливостями такого виду мийок, давно стали популярними в Європі та великих містах України.

Плюси:

 • Відсутність черги

 • Не дорого

 • Час, що витрачається на мийку, 3-10 хв

 • Вибір форми оплати та програми знижок (готівка, жетони, флеш-карта зі знижками)

 • Впевненість у якості виконаної особисто ВАМИ мийки

 • Процес сушіння не потрібен

 • Приємна розминка після проведеного часу за кермом

Варіанти очищення:

 1. Мийка мікропорошком з водою (від 2 хвилин)

 2. Полоскання чистою водою (1-2 хвилини)

 3. Захист фарби – гаряче воскування (1 раз на 3-4 мийки)

 4. Полірування демінералізованої водою (прибирає можливість утворення потьоків)

Не забудьте про пилосос, який знаходиться на території!

ВІТАЄМО! Тепер Ви ас-професіонал у використанні мийки самообслуговування. Залишається тільки переконати в цьому ваш автомобіль за адресою вул.Примакова 1г, мийка самообслуговування «ЧИСТЕ МІСТО».

Категорiя: